Uvod Rezervace Akce Instruktori Info Kalkulacka Kontakt

Cardio studio

Klimatizovaný sál o rozloze 60m2 tvoří základ celého cardia. Otevřeno pro Vás máme každý všední den od 1000 do 2100 a o víkendech od 1300 do 1900. Stroje STAR TRAC, kterými je náš klub vybaven splňují ty nejpřísnější nároky. Běžně si můžete změřit srdeční frekvenci, stejně jako zjistit počet kalorií, které jste spálili. Cardio stroje mají jednu velkou hlavní výhodu - může je využívat opravdu každý, neboť většina cardio strojů simuluje každodenní aktivity jako chůze, stoupání do schodů a jízda na kole,lyžování takže i nováčci se na nich cítí pohodlně a jistě. Navíc díky speciálnímu vybavení cardio strojů ohlídáme Váš trénink i pokud máte zdravotní potíže a musíte se během cvičení kontrolovat.Stroje jsou vybaveny vlastní klimatizací.Profesionální cardio stroje značky Star Trac mají přednastavené tréninkové programy, takže Váš trénink nemusí být stereotypní cvičení po určitou dobu na stanovenou zátěž. Všechny stroje mají desítky programů, jejichž spuštění Vám obsluha ráda vysvětlí a ukáže.

Během cvičení můžete na přehledném displeji sledovat jak daleko či vysoko jste již došli, jak dlouho se na stroji trápíte, kolik jste spálili kalorií a jaká je vaše aktuální tepová frekvence.

Vyzkoušet si můžete:

Pokud pomineme spalování tuků, má cardio trénink celou řadu jiných pozitivních účinků.

Studie prokazují, že lidé, kteří trénují ráno, dodržují mnohem lépe výživový a tréninkový program.

Posilovna

Posilovna je také klimatizována. Najdete zde všechny stroje, které potřebujete k dokonalému formování celého těla. Pokud si nevíte se cvičením rady, nebojte se požádat trenéra o pomoc či vysvětlení.

Stroje značky Olymp, kterými je posilovna vybavena, jsou konstruovány na základě dlouhodobých výzkumů tak, aby jste na nich cvičili nejlepším a nejpřirozenějším způsobem. Zabírají Vám pouze svaly, které mají pracovat a naopak jsou vyřazeny svaly, které by se na pohybu podílet neměly.

Pokud jste nikdy v posilovně necvičili, doporučujeme Vám začít pár lekcí s osobním trenérem a po osvojení techniky posilování a základních pravidel již můžete bez starostí cvičit sami.

Spinning

Kdo by dnes neznal spinning? Aktivitu, které se u nás věnují statisíce lidí všeho věku, všech typů postav i pohlaví. Spinning je super pro ty, co chtějí:

Kolo

SPINNING® je energeticky účinné skupinové cvičení na stacionárních kolech, které spojuje hudbu, motivaci a představivost do jednoho celku s přesně dávkovaným tréninkem. Tento originální cyklistický program nabízí fyzické a psychické prvky sportovního tréninku lidem každého věku a úrovně zdatnosti.

SPINNING® program kombinuje trénink podle srdeční frekvence s pěti styly jízdy a nabízí tak účastníkům neopakovatelný způsob cvičení. Johnny vytvořil SPINNING® program s vědomím, že každý má při tréninku jiné potřeby a cíle. Jízda každého účastníka plně odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům.

SPINNING® program nabízí více než 16 000 autorizovaných center pod vedením 60 000 certifikovaných instruktorů v 80 zemích světa. Díky přesným licenčním pravidlům a důslednému dodržování tréninkových metod můžete zažít stejně kvalitní SPINNING® lekci na Floridě, v Itálii, Německu, Singapuru, Jižní Africe nebo v České republice.

SPINNING® smí nabízet pouze autorizovaná centra, kde jednotlivé lekce vedou lektoři s certifikátem "Johnny G. SPINNING® Instructor" (J.G.S.I.). Jen to je pro Vás zárukou zachování původních, účinných a bezpečných principů SPINNING® programu.


A nyní k Vašim námitkám
Důvody proč k nám nechodit!!!

NA TO JSEM UŽ MOC STARÝ! TO JE JENOM PRO MLADÉ!!!

Víte, že průměrný věk evropských fitness studiích se za posledních 5 let zvýšil o 14 let? A jak si to vysvětlíte? Lidé se dožívají stále vyššího věku. Tu první polovinu života můžeme žít z podstaty, kvalita té druhé silně závisí na tom, kolik pravidelného pohybu se vám do ní podaří zařadit. Konečně nejde jen o to dát životu víc let, ale spíše těm získaným letům dát více života – kvality. Přijďte a budete se divit kolik vrstevníků u nás potkáte.

SÁM NEVÍM KAM DŘÍV SKOČIT!!!

Přirozeně – kdo má dnes času nazbyt. Ale víte, že pravidelný trénink způsobí, že díky zvýšené látkové výměně se stanete aktivnější a získáte i více času? Ostatně špičkoví manažeři, kteří nemají vůbec žádný čas, musí chodit pravidelně do fitness, aby ho získali. Podle nejnovějších vědeckých průzkumů stačí 2x týdně 45 min k výraznému zlepšení kondice. Ostatně na televizi se můžete při cardio tréninku dívat i u nás.

RADĚJI SPORTUJI VE VOLNÉ PŘÍRODĚ!!!

My také! Nejraději bychom přenesli naše studio, podobně jako v Kalifornii, do přírody. Bohužel nám to geografická poloha nedovoluje. Spoléhat na tréninky v přírodě znamená vzdát se pravidelnosti. Trénink v klubu lze pojmout jako přípravnou fázi pro pohyb v přírodě. Ostatně trénování pod širý nebem není také žádná výhra - průměrně 30 dní v roce to kvůli ozonu nedoporučuje lékař a dalších 130 dní proprší.

JE TO PŘÍLIŠ DRAHÉ!!!

Pravda, levné to opravdu není. Každá kvalitní věc má svou cenu. A víte kolik lidé vydají za kosmetiku, neúčinné diety a v krajním případě za léčiva , když se zdraví hodně zanedbá? Samozřejmě, že zdraví není všechno, ale všechno bez zdraví není nic.

NEMÁM DOST SILNOU VŮLI PRAVIDELNĚ TRÉNOVAT!!!

Možná. Ale to neví nikdo předem. Co riskujete, když to zkusíte? Každopádně uděláte něco pro své zdraví. A jak dlouho vydržíte, to nechte tak trochu na nás. Naši odborníci vám udělají program na míru a motivace pak s dosaženými úspěchy přijde sama.

MUSÍM SE NEJDŘÍV PORADIT S PARTNEREM!!!

Jistě. Myslíte, že Váš partner bude mít něco proti tomu abyste získali lepší kondici, upevnili své zdraví, lépe vypadali či zlepšili spánek? No kdyby měl snad závidět, vezměte ho raději sebou. Uděláme vám speciální partnerskou cenu!

MUSÍM SI TO JEŠTĚ ROZMYSLET!!!

Samozřejmě, že tak vážný krok je třeba zvážit. Konečně nic nemůže tak výrazně ovlivnit kvalitu života jako pravidelný systematický pohyb. Ale čím déle to budete odkládat, tím později se dostaví výsledky. Mnozí příznivci fitness litují, že nezačali již dříve, protože se mohli již dávno cítit tak skvěle. Ještě váháte? Přijďte se poradit s našimi odborníky. Určitě se nechcete zařadit do armády těch co chodí stále kolem a pozvolna podléhají civilizačním chorobám.

Ve světě je stále větší důraz kladen na „zdravé“ cvičení. Tedy cvičení a posilování na strojích, které jsou konstruovány na základě pečlivých zdravotnických výzkumů a nejmodernějších poznatků co se týče ergonomie těla a dalších důležitých prvků. Řada studií předních lékařských a tělovýchovných univerzit potvrdila jediné: „Zdravý způsob cvičení pomáhá předcházet řadě civilizačních chorob, snižuje riziko infarktu a samozřejmě zlepšuje nejen fyzickou, ale také psychickou kondici. Eliminuje také počet zranění, které při cvičení vznikají, na minimum.“

Právě tato zjištění vedou k tomu, že velký boom zaznamenávají stroje, které umožňují takzvané „cardio cvičení“.Hausbot Holandsko Zahradní architektura Uh.Hradiště uSite sportovní poháry
e-mail: info @ makej.cz.